19 MAYIS KAYMAKAMLIĞI PROTOKOL LİSTESİ
ADI SOYADI
UNVAN
İŞ TEL
Yavuz GÜNER
Kaymakam
511 31 00 
511 31 38
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
Osman TOPALOĞLU
İlçe Belediye Başkanı
511 31 63  
511 44 88 
İLÇE GENEL KOLLUĞUN ÜST AMİRLERİ
J. Ütğm. Abdullah TEKELİER İlçe Jandarma Komutanı 511 30 40
Ahmet AKDOĞAN
İlçe Emniyet Müdür V.
511 34 48
511 24 24
FAKÜLTE DEKANLARI
Prof. Dr. Aydın MISIRLIĞLU
Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı
05325931332
 
 
 
YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ
Prof. Dr. Ferşat KOLBAKIR
Sivil Havacılık Meslek Yüksekokul Müdür Yardımcısı
 
Yrd. Doç. Dr. Ferhat AKYÜZ
 
05056176578
NOTER ODASI BAŞKANI
Av. Remzi KUŞ
Noter Odası Başkanı
 
T.B.M.M DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
Av. İrfan KALAYCI
AK Parti İlçe Başkanı
 
Yakup KONUŞ
CHP İlçe Başkanı
 
Mustafa SELÇUK
MHP İlçe Başkanı
 
RESMİ GAZATEDEKİ BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR VE MÜDÜRLERİ
 
 
 
Emin PATAN
İlçe Müftüsü
511 29 65
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
Selime HAZMAN
Vakıf Müdürü
511 38 15
Fatih KARATEKE
Sevgi Evleri Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurt Müdür V.
511 22 56
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
İhsan SANDIKÇI
Tapu Müdürü
511 24 80
280 16 48
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
Özgür DİLEK
Yedaş İşletme Şefi
511 36 45
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
Mustafa Serkan EROĞLU
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
511 26 33
Zeynep  ELBİR İlçe Gençlik Merkezi Müdürü 511 25 78
GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
Mehmet GÜL
İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü
511 37 07
Safiye ÇATAL
Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü
511 30 29
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İsmail ÖZTÜRK
İlçe Yazı İşleri Müdürü
511 31 38
511 31 00
Ramazan AKKOYUN
İlçe Nüfus Müdürü
511 38 96
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
Hakan SANCAK
İlçe Halk Kütüphane Memuru
511 54 12
MALİYE BAKANLIĞI
Süleyman KARAVİN
Malmüdürü
511 37 77
511 45 15
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Osman DEMİRPENÇE
İlçe Milli Eğitim Müdür V.
511 38 45
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
İkram DEMİRKURT
Orman İşletme Şefi
511 30 61
SAĞLIK BAKANLIĞI
Dr. Evren ÖZBEY
İlçe Sağlık Müdürü
511 36 62
 ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
İlker POLAT
PTT Müdür V.
511 22 90
KAMU BANKALARI YÖNETİCİ VE MÜDÜRLERİ
Emine AYDIN PAŞAOĞLU
Ziraat Bankası Şube Müdürü
511 30 48
TBMM GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI 
(Alfabetik Sıraya Göre)
Mehmet AYDIN
Demokrat Parti İlçe Başkanı
 
Halis GÜLTEKİN
Demokrat Sol Parti İlçe Başkanı
 
Selim ŞENOCAK
Saadet Partisi İlçe Başkanı
 
 BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Mahmut ÇAKMAK
Belediye Meclis Üyesi
 
Sedat KARAKOÇ
Belediye Meclis Üyesi
 
Süleyman EROĞLU
Belediye Meclis Üyesi
 
Nazmi KARADUMAN
Belediye Meclis Üyesi
 
Hüseyin DEMİR
Belediye Meclis Üyesi
 
Ayten AKSAN
Belediye Meclis Üyesi
 
Fuat YILDIZ
Belediye Meclis Üyesi
 
Yusuf AYDIN
Belediye Meclis Üyesi
 
Şükrü ŞENER
Belediye Meclis Üyesi
 
Cemalettin TONGAL
Belediye Meclis Üyesi
 
Ömer ATİK
Belediye Meclis Üyesi
 
Musa ALTUN
Belediye Meclis Üyesi
 
Fuat KIROĞLU
Belediye Meclis Üyesi
 
Mustafa ARSLAN
Belediye Meclis Üyesi
 
Kadir AKŞAHİN
Belediye Meclis Üyesi
 
MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ
Harun ŞİMŞEK
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
511 32 58
İlfet GÖREN
Şoförler Odası Başkanı
511 47 38
Bayram KONUŞ
Ziraat Odası Başkanı
511 37 38
Adil ATICI
19 Mayıs Gazetesi