19 MAYIS KAYMAKAMLIĞI PROTOKOL LİSTESİ
ADI SOYADI
UNVAN
İŞ TEL
Yavuz GÜNER 19 Mayıs Kaymakamı
511 31 00
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
Osman TOPALOĞLU 
19 Mayıs Belediye Başkanı
511 31 63
İLÇE GENEL KOLLUĞUN ÜST AMİRLERİ
Jand. Teğ. Serkan KALINBACAK 19 Mayıs İlçe Jandarma Komutanı 511 20 26
Ahmet AKDOĞAN
19 Mayıs İlçe Emniyet Müdür V.
511 34 48
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ FAKÜLTE DEKANI VE YÜKSEKOKUL MÜDÜRÜ
Prof. Dr. Aydın MISIRLIĞLU
19 Mayıs Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı
511 36 81
Prof. Dr. Aydın MISIRLIOĞLU
19 Mayıs Sivil Havacılık Yüksekokul Müdürü
511 47 10
NOTER ODASI BAŞKANI
Av. Remzi KUŞ
19 Mayıs Noter Odası Başkanı
 
T.B.M.M DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI
Fatih SEVEN
19 Mayıs AK Parti İlçe Başkanı
511 33 30
Yakup KONUŞ
19 Mayıs CHP İlçe Başkanı
 
Mustafa SELÇUK
19 Mayıs MHP İlçe Başkanı
 
Yücel DALKIRAN 19 Mayıs İYİ Parti İlçe Başkanı  
CUMHURBAŞKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
Emin PATAN
19 Mayıs İlçe Müftüsü
511 29 65
 BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ AMİR VE MÜDÜRLERİ
(ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER  BAKANLIĞI
Selime HAZMAN
19 Mayıs Sos. Yard. ve Day. Vakıf Müdürü
511 38 15
Fatih KARATEKE
19 Mayıs Çocuk Evleri Sitesi Müdürü
511 22 56
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
İhsan SANDIKÇI
19 Mayıs Tapu Müdürü
511 24 80
  19 Mayıs Milli Emlak Şefi 511 24 61
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
 
19 Mayıs Yedaş İlçe İşletmesi
511 36 45
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
Mustafa Serkan EROĞLU
19 Mayıs Gençlik ve Spor İlçe Müdürü
511 26 33
Şeyda SAĞLAM 19 Mayıs İlçe Gençlik Merkezi Müdür V. 511 25 78
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI
Süleyman KARAVİN
19 Mayıs Malmüdürü
511 37 37
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
İsmail ÖZTÜRK
19 Mayıs İlçe Yazı İşleri Müdürü
511 31 38
Ramazan AKKOYUN
19 Mayıs İlçe Nüfus Müdürü
511 38 96
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
Hakan SANCAK
19 Mayıs İlçe Halk Kütüphane Memuru
511 54 12
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
Ömer DEMİRKOL
19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü
511 38 45
SAĞLIK BAKANLIĞI
Dr. M. Alper ÇELİK
19 Mayıs Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı
511 36 62
 TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
Mehmet GÜL
19 Mayıs İlçe Tarım ve Orman Müdürü
511 37 07
İkram KURT 19 Mayıs Orman İşletme Şefi 511 30 61
Mehmet TANRIVERDİ 19 Mayıs Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü 511 30 29
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞI
 
Oskay ÜNLÜ
19 Mayıs PTT Müdür V.
511 22 90
KAMU BANKALARI YÖNETİCİ MÜDÜRÜ
Emine Aydın PAŞAOĞLU                            19 Mayıs Ziraat Bankası         511 30 48
                                                                       Şube Müdürü
TBMM GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI 
(Alfabetik Sıraya Göre)
 
Halis GÜLTEKİN
19 Mayıs Demokrat Sol Parti İlçe Başkanı
 
Selim ŞENOCAK
19 Mayıs Saadet Partisi İlçe Başkanı
 
 BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
Mahmut ÇAKMAK
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Sedat KARAKOÇ
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Süleyman EROĞLU
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Nazmi KARADUMAN
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Hüseyin DEMİR
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Ayten AKSAN
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Fuat YILDIZ
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Yusuf AYDIN
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Şükrü ŞENER
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Cemalettin TONGAL
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Ömer ATİK
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Musa ALTUN
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Fuat KIROĞLU
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Mustafa ARSLAN
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
Kadir AKŞAHİN
19 Mayıs Belediye Meclis Üyesi
 
MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ
Harun ŞİMŞEK
19 Mayıs Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
511 32 58
İlfet GÖREN
19 Mayıs Şoförler Odası Başkanı
511 47 38
Bayram KONUŞ
19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı
511 37 38
Adil ATICI
19 Mayıs Gazetesi