GÖREV YAPMIŞ KAYMAKAMLARIMIZ
 
ADI SOYADI                                 UNVAN                             GÖREV SÜRESİ                            
Azmi YEŞİL Kaymakam 03.10.1988-02.11.1988
Mehmet ERDOĞAN Kaymakam V. 03.11.1988-20.01.1989
Erhan ÖZDEMİR Kaymakam V. 03.08.1989-19.01.1990
Dursun BALABAN Kaymakam 03.09.1990-24.09.1996
Hulusi ŞAHİN Kaymakam V. 31.07.1996-10.12.1996
Ayhan ÖZKAN Kaymakam V. 10.12.1996-01.09.1997
Hüseyin KÖKSAL Kaymakam 18.09.1997-23.10.2000
Yusuf GÜLER Kaymakam 24.10.2000-25.10.2006
Mehmet Fatih GEYİM Kaymakam 27.l0.2006-21.08.2008
Bilgehan KARANFİL Kaymakam A. 25.08.2008-16.10.2008
Kadir EKİNCİ Kaymakam 16.10.2008-12.09.2014
Abdullah ŞEN Kaymakam 23.09.2014-12.12.2016
Yavuz GÜNER Kaymakam 29.12.2016-